Haber

Marmaray’da intihar girişimi! Marmaray seferleri iptal mi? Marmaray seferleri ne zaman başlayacak?

Marmaray Türkiye’de son dönemde yaşanan intihar girişimlerine bir yenisi daha eklendi. Marmaray seferlerinin iptal edilip edilmeyeceği ve Marmaray seferlerinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Marmaray seferleri iptal mi? Marmaray seferleri ne zaman başlayacak? sorular geliyor Marmaray seferleri iptal mi? Marmaray seferleri ne zaman başlayacak? Detaylar burada…

MARMARAY İNTİHAR GİRİŞİMİ

Marmaray Yenikapı istasyonunda intihar girişimi oldu. Olay nedeniyle seferler tek hattan ertelendi. Marmaray’ı kullanmak isteyen yolcular, seferlerin çok rötar yaptığını vurgulayarak şikayetlerini dile getirdi.

MARMARAY SEFERLERİ İPTAL Mİ OLDU?

Konuyla ilgili Marmaray’ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Marmaray seferleri, Marmaray Yenikapı istasyonunda saat 11.20’de meydana gelen üzücü intihar girişimi nedeniyle tek hattan rötar yaptı” denildi.

MARMARAY FUARLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Marmaray’da son günlerde yaşanan intihar girişimlerine bir yenisi daha eklendi. Marmaray’ın resmi sosyal medya hesabından yapılan duyuruda, saat 11.20’de meydana gelen intihar girişimi nedeniyle seferler tek hattan ertelendi.

Marmaray’da yaşanan üzücü olayın ardından yolcular, seferlerin 1 saat rötar yaptığını iddia ederek sosyal medyadan isyan çıkardı.

Marmaray Yenikapı istasyonunda saat 11.20’de yaşanan üzücü intihar girişimi nedeniyle Marmaray seferleri tek hattan ertelendi.

— Marmaray (@Marmaraytcdd) 21 Temmuz 2023keles-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu